Stand BC Trefzeker Recreanten 1 - 2018-2019

2017 2018 team recreantenHoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Recreanten 1.

Districtscompetitie - BC Trefzeker Recreanten 1

Spelers: 
Cor Akkerman,
Kees van Lambalgen,
Joop de Maar (ontbreekt op de foto)
Epke Porte,
Jacqueline Buzepol,
Janny Mulder
   

 

Het team speelt in 2018-2019 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: Y-klasse afd. 2

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1TWENTERAND R1501063150-30107-743300-3016
2TREFZEKER BC R2451044245-35102-793246-3118
3BACO BC R1451043345-3598-813196-3059
4FAIRPLAY DAC BV R1421043342-3891-883052-3119
5ALLOTRIA BC R1411034341-3996-853272-3004
6TREFZEKER BC R1171001917-6345-1322683-3433

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 211TREFZEKER BC R1-TREFZEKER BC R24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 28-9-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 231TREFZEKER BC R1-ALLOTRIA BC R11-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 5-10-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 241FAIRPLAY DAC BV R1-TREFZEKER BC R15-3Kalender exporterende Citadel (1)
wo 10-10-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 271BACO BC R1-TREFZEKER BC R18-0Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 2-11-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 251TREFZEKER BC R1-TWENTERAND R11-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 19-12-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 282TREFZEKER BC R2-TREFZEKER BC R18-0Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 11-1-2019 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2112TREFZEKER BC R1-FAIRPLAY DAC BV R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 30-1-2019 14:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2102ALLOTRIA BC R1-TREFZEKER BC R16-2Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
di 5-2-2019 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2142TWENTERAND R1-TREFZEKER BC R17-1Kalender exporterenDe Beukenhage (1)
wo 13-2-2019 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2132TREFZEKER BC R1-BACO BC R12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker Recreanten 1?

Ga naar Badminton Nederland