Stand BC Trefzeker 2 (2018-2019)

2017 2018 team 2Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 2.

Bondscompetitie - BC Trefzeker 2

Spelers: 
Jan Schoemaker, 
Jeroen Westera, 
Remco Eggink, 
Ellen Bonen,
Annet van Schuppen (ontbreekt op de foto),
Bea Westera.

   

 

Het team speelt in 2018-2019 in de bondscompetitie van Badminton Nederland.
De klasse waarin zij uitkomen: 7e divisie afd. 13

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ZWOLSCHE BC 4591264259-37131-854050-3684
2TREFZEKER BC 2561272356-40125-994119-3887
3VRIJ UIT BC 1541256154-42118-983947-3845
4BLAUWVINGER BC 2471244447-49119-1154330-4117
5DRACHTEN BC 6411233641-5597-1223810-3923
6ALLOTRIA BC 2361225536-5283-1153238-3712
7BANNINK-MACH BC 1351222835-5383-1223503-3829

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1311TREFZEKER BC 2-DRACHTEN BC 65-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 21-9-2018 19:307e divisie - 7e divisie afd. 1321ZWOLSCHE BC 4-TREFZEKER BC 23-5Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 28-9-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1331TREFZEKER BC 2-ALLOTRIA BC 25-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 5-10-2018 19:307e divisie - 7e divisie afd. 1341BLAUWVINGER BC 2-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenSporthal Calo Windesheim (1)
za 20-10-2018 10:007e divisie - 7e divisie afd. 13122BANNINK-MACH BC 1-TREFZEKER BC 22-6Kalender exporterende Swanenburg (1)
vr 9-11-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1361TREFZEKER BC 2-BANNINK-MACH BC 17-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 17-11-2018 09:307e divisie - 7e divisie afd. 1371VRIJ UIT BC 1-TREFZEKER BC 24-4Kalender exporterenSportstad Heerenveen (2)
za 1-12-2018 12:307e divisie - 7e divisie afd. 1382DRACHTEN BC 6-TREFZEKER BC 22-6Kalender exporterenDe Drait (1)
vr 7-12-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1392TREFZEKER BC 2-ZWOLSCHE BC 43-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 11-1-2019 20:007e divisie - 7e divisie afd. 13112TREFZEKER BC 2-BLAUWVINGER BC 25-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 30-1-2019 20:007e divisie - 7e divisie afd. 13102ALLOTRIA BC 2-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenDe Prinsenhof (2)
wo 6-2-2019 20:007e divisie - 7e divisie afd. 13132TREFZEKER BC 2-VRIJ UIT BC 14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 2?

Ga naar Badminton Nederland