Stand BC Trefzeker Recreanten 2 (2016-2017)

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Recreanten 2.

Districtscompetitie - BC Trefzeker Recreanten 2

 Spelers: 
Wilco Veneklaas
Tahir Tayyab Ahmed
Karin Bakker
Hetty van der Vegte
   

Het team speelt in 2016-2017 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: Y-klasse afd. 4

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ALLOTRIA BC R1581090158-22124-533347-2809
2FAIRPLAY DAC BV R1541081154-26106-633186-2815
3TWENTERAND R2421043342-3894-833104-2987
4TREFZEKER BC R1361032536-4477-892833-3001
5BACO BC R1281030728-5272-1123190-3398
6TREFZEKER BC R22210001022-5853-1262782-3432

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 16-9-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 411TREFZEKER BC R2-ALLOTRIA BC R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 5-10-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 421TREFZEKER BC R1-TREFZEKER BC R26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 8-11-2016 19:30Y-klasse - Y-klasse afd. 461TWENTERAND R2-TREFZEKER BC R27-1Kalender exporterenDe Beukenhage (1)
vr 18-11-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 471TREFZEKER BC R2-BACO BC R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 23-11-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 451TREFZEKER BC R2-FAIRPLAY DAC BV R12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 3-12-2016 14:00Y-klasse - Y-klasse afd. 482ALLOTRIA BC R1-TREFZEKER BC R27-1Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
vr 9-12-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 492TREFZEKER BC R2-TREFZEKER BC R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 20-1-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4122TREFZEKER BC R2-TWENTERAND R22-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 25-1-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4132BACO BC R1-TREFZEKER BC R26-2Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
ma 6-2-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4142FAIRPLAY DAC BV R1-TREFZEKER BC R25-3Kalender exporterende Citadel (1)

Meer info over BC Trefzeker Recreanten 2?

Ga naar Toernooi.nl