Stand BC Trefzeker Recreanten 1 (2016-2017)

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Recreanten 1.

Districtscompetitie - BC Trefzeker Recreanten 1

Spelers: 
Cor Akkerman
Kees van Lambalgen
Jacqueline Buzepol
Janny Mulder
   

Het team speelt in 2016-2017 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: Y-klasse afd. 4

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ALLOTRIA BC R1581090158-22124-533347-2809
2FAIRPLAY DAC BV R1541081154-26106-633186-2815
3TWENTERAND R2421043342-3894-833104-2987
4TREFZEKER BC R1361032536-4477-892833-3001
5BACO BC R1281030728-5272-1123190-3398
6TREFZEKER BC R22210001022-5853-1262782-3432

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
di 27-9-2016 19:30Y-klasse - Y-klasse afd. 431TWENTERAND R2-TREFZEKER BC R14-4Kalender exporterenDe Beukenhage (1)
wo 5-10-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 421TREFZEKER BC R1-TREFZEKER BC R26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 7-10-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 441TREFZEKER BC R1-ALLOTRIA BC R12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 2-11-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 451BACO BC R1-TREFZEKER BC R15-3Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
ma 14-11-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 471FAIRPLAY DAC BV R1-TREFZEKER BC R16-2Kalender exporterende Citadel (1)
vr 9-12-2016 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 492TREFZEKER BC R2-TREFZEKER BC R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 6-1-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4102TREFZEKER BC R1-TWENTERAND R24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 14-1-2017 14:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4112ALLOTRIA BC R1-TREFZEKER BC R16-2Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
vr 10-2-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4142TREFZEKER BC R1-BACO BC R16-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 14-2-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4132TREFZEKER BC R1-FAIRPLAY DAC BV R1[2-6]Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker Recreanten 1?

Ga naar Toernooi.nl