Stand BC Trefzeker 2 (2016-2017)

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 2.

Districtscompetitie - BC Trefzeker 2

Spelers: 
Jan Schoemaker, 
Jeroen Westera, 
Henry van Lohuizen, 
Jeanine de Jong, 
Annet van Schuppen, 
Bea Westera
   

Het team speelt in 2016-2017 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 1e klasse afd. 2

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ZWOLLENAAR BC DE 18214113082-30177-784982-4118
2HOOGERHEYNE BC 1701492370-42157-1064918-4532
3HOLTEN BC 1681483368-44155-984709-4214
4IJSSELSTAD BC 3611474361-51136-1214695-4479
5EEFDE BC 2511433851-61116-1424477-4741
6DIOK DBV 5441434744-68108-1564592-5005
7TREFZEKER BC 1421423942-70103-1594574-4991
8TREFZEKER BC 23014121130-8279-1714001-4868

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 16-9-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 211TREFZEKER BC 2-HOLTEN BC 12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 23-9-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 221TREFZEKER BC 1-TREFZEKER BC 24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 6-10-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 241HOOGERHEYNE BC 1-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenSporthal Hoogerheyne (1)
za 12-11-2016 18:301e klasse - 1e klasse afd. 261DIOK DBV 5-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenSportcentrum Universiteit Twente (2)
ma 28-11-2016 19:001e klasse - 1e klasse afd. 282HOLTEN BC 1-TREFZEKER BC 26-2Kalender exporteren’t Mossink (1)
vr 9-12-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 292TREFZEKER BC 2-TREFZEKER BC 15-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 14-12-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 251TREFZEKER BC 2-ZWOLLENAAR BC DE 10-8Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 6-1-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2102EEFDE BC 2-TREFZEKER BC 27-1Kalender exporterenSportzaal De Stuw (1)
vr 13-1-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2112TREFZEKER BC 2-HOOGERHEYNE BC 11-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 20-1-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2122TREFZEKER BC 2-DIOK DBV 51-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 28-1-2017 10:001e klasse - 1e klasse afd. 2132IJSSELSTAD BC 3-TREFZEKER BC 26-2Kalender exporterenDe Kroon (1)
wo 1-2-2017 19:301e klasse - 1e klasse afd. 231TREFZEKER BC 2-EEFDE BC 24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 9-2-2017 19:301e klasse - 1e klasse afd. 2142ZWOLLENAAR BC DE 1-TREFZEKER BC 27-1Kalender exporterenWRZV-hallen (1)
wo 15-2-2017 19:301e klasse - 1e klasse afd. 271TREFZEKER BC 2-IJSSELSTAD BC 31-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 2?

Ga naar Toernooi.nl