Stand BC Trefzeker 1 (2016-2017)

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 1.

Districtscompetitie - BC Trefzeker 1

Spelers: 
Harwin Mulder
Marcel Everts
Chi van Gelder
Bianca Eggink
Gerda Smit

   

Het team speelt in 2016-2017 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 1e klasse afd. 2

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ZWOLLENAAR BC DE 18214113082-30177-784982-4118
2HOOGERHEYNE BC 1701492370-42157-1064918-4532
3HOLTEN BC 1681483368-44155-984709-4214
4IJSSELSTAD BC 3611474361-51136-1214695-4479
5EEFDE BC 2511433851-61116-1424477-4741
6DIOK DBV 5441434744-68108-1564592-5005
7TREFZEKER BC 1421423942-70103-1594574-4991
8TREFZEKER BC 23014121130-8279-1714001-4868

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
do 15-9-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 211HOOGERHEYNE BC 1-TREFZEKER BC 16-2Kalender exporterenSporthal Hoogerheyne (1)
vr 23-9-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 221TREFZEKER BC 1-TREFZEKER BC 24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 1-10-2016 18:301e klasse - 1e klasse afd. 231DIOK DBV 5-TREFZEKER BC 15-3Kalender exporterenSportcentrum Universiteit Twente (2)
vr 7-10-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 241TREFZEKER BC 1-HOLTEN BC 12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 5-11-2016 10:001e klasse - 1e klasse afd. 251IJSSELSTAD BC 3-TREFZEKER BC 14-4Kalender exporterenDe Kroon (1)
vr 11-11-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 261TREFZEKER BC 1-EEFDE BC 23-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 17-11-2016 19:301e klasse - 1e klasse afd. 271ZWOLLENAAR BC DE 1-TREFZEKER BC 15-3Kalender exporterenWRZV-hallen (1)
vr 9-12-2016 20:001e klasse - 1e klasse afd. 292TREFZEKER BC 2-TREFZEKER BC 15-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 6-1-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2102TREFZEKER BC 1-DIOK DBV 55-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
ma 9-1-2017 19:001e klasse - 1e klasse afd. 2112HOLTEN BC 1-TREFZEKER BC 16-2Kalender exporteren’t Mossink (1)
vr 20-1-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2122EEFDE BC 2-TREFZEKER BC 16-2Kalender exporterenSportzaal De Stuw (1)
vr 27-1-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2132TREFZEKER BC 1-ZWOLLENAAR BC DE 10-8Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 10-2-2017 20:001e klasse - 1e klasse afd. 2142TREFZEKER BC 1-IJSSELSTAD BC 34-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 14-2-2017 20:301e klasse - 1e klasse afd. 282TREFZEKER BC 1-HOOGERHEYNE BC 15-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 1? 

Ga naar Toernooi.nl