Stand BC Trefzeker Recreanten 2 (2015-2016)

Hoe staan onze teams er voor?

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Recreanten 2.

Recreantencompetitie - BC Trefzeker Recreanten 2

logo regio oost

Spelers: Joop Kelly, Wilco Veneklaas, Karin Bakker, Henriëtte van Ommen

Het team speelt in 2015-2016 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: X-klasse - afd. 1

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ALLOTRIA BC R1781484278-34158-954671-4232
2ONDER EEN HOEDJE R17114113071-41150-954482-3974
3FAIRPLAY DAC BV R1601455460-52133-1214621-4387
4TREFZEKER BC R2581455458-54133-1244593-4407
5HOLTEN BC R1471451847-65110-1414219-4594
6TREFZEKER BC R1461434746-66111-1414212-4515
7BACO BC R1461424846-66117-1474597-4747
8SVS BADMINTON R1421424842-7099-1473992-4531

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 18-9-2015 20:00X-klasse - X-klasse afd. 111TREFZEKER BC R2-HOLTEN BC R16-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 25-9-2015 20:00X-klasse - X-klasse afd. 121TREFZEKER BC R2-ONDER EEN HOEDJE R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 3-10-2015 14:00X-klasse - X-klasse afd. 131ALLOTRIA BC R1-TREFZEKER BC R24-4Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
wo 21-10-2015 20:00X-klasse - X-klasse afd. 141TREFZEKER BC R2-FAIRPLAY DAC BV R12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 6-11-2015 20:30X-klasse - X-klasse afd. 151SVS BADMINTON R1-TREFZEKER BC R23-5Kalender exporteren‘t Haarhuus (1)
vr 27-11-2015 20:00X-klasse - X-klasse afd. 171TREFZEKER BC R2-TREFZEKER BC R1[6-2]Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
ma 30-11-2015 19:00X-klasse - X-klasse afd. 182HOLTEN BC R1-TREFZEKER BC R25-3Kalender exporteren’t Mossink (1)
di 8-12-2015 19:30X-klasse - X-klasse afd. 192ONDER EEN HOEDJE R1-TREFZEKER BC R25-3Kalender exporterenDe Beukenhage (1)
wo 16-12-2015 20:00X-klasse - X-klasse afd. 161BACO BC R1-TREFZEKER BC R23-5Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 8-1-2016 20:00X-klasse - X-klasse afd. 1102TREFZEKER BC R2-ALLOTRIA BC R14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
ma 11-1-2016 20:00X-klasse - X-klasse afd. 1112FAIRPLAY DAC BV R1-TREFZEKER BC R24-4Kalender exporterende Citadel (1)
vr 22-1-2016 20:00X-klasse - X-klasse afd. 1122TREFZEKER BC R2-BACO BC R14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 12-2-2016 20:00X-klasse - X-klasse afd. 1132TREFZEKER BC R1-TREFZEKER BC R23-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 19-2-2016 20:00X-klasse - X-klasse afd. 1142TREFZEKER BC R2-SVS BADMINTON R14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker Recreanten 2?

Ga naar Toernooi.nl