Stand BC Trefzeker Jeugd 1 (2015-2016)

Hoe staan onze teams er voor?

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Jeugd 1.

Jeugdcompetitie - BC Trefzeker Jeugd 1

logo regio oost

Spelers: Melvin Drost, Teun Volkerink, Esmee Tijmes, Samantha Uitslag

Het team speelt in 2015-2016 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: U17 - afd. 3

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ZWOLSCHE B.C. J1651265165-31140-693970-3245
2ZWOLSCHE B.C. J2641292164-32134-794087-3310
3HOOGERHEYNE BC J1581264258-38126-1063924-3475
4GENEMUIDER BADMIN J1571271457-39114-863735-3218
5HEETEN BONDS BV J2531244453-43121-983760-3595
6EN BLOK BV J12912111029-6763-1412720-3864
7TREFZEKER BC J11012011110-8640-1592123-3612

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 18-9-2015 19:00U17 - U17 afd. 311EN BLOK BV J1-TREFZEKER BC J14-4Kalender exporterenCarrousel (2)
vr 25-9-2015 19:00U17 - U17 afd. 321TREFZEKER BC J1-ZWOLSCHE B.C. J10-8Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 3-10-2015 13:30U17 - U17 afd. 331HOOGERHEYNE BC J1-TREFZEKER BC J1[8-0]Kalender exporterenSporthal Hoogerheyne (2)
zo 11-10-2015 10:30U17 - U17 afd. 351HEETEN BONDS BV J2-TREFZEKER BC J18-0Kalender exporterenSporthal Heeten (1)
vr 4-12-2015 19:00U17 - U17 afd. 382TREFZEKER BC J1-EN BLOK BV J12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 12-12-2015 10:00U17 - U17 afd. 392ZWOLSCHE B.C. J1-TREFZEKER BC J18-0Kalender exporterenZBC - hal (2)
vr 8-1-2016 19:30U17 - U17 afd. 3102TREFZEKER BC J1-HOOGERHEYNE BC J11-7Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 16-1-2016 10:00U17 - U17 afd. 3112ZWOLSCHE B.C. J2-TREFZEKER BC J18-0Kalender exporterenZBC - hal (2)
vr 29-1-2016 19:00U17 - U17 afd. 371TREFZEKER BC J1-GENEMUIDER BADMIN J1[0-8]Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
vr 5-2-2016 19:00U17 - U17 afd. 341TREFZEKER BC J1-ZWOLSCHE B.C. J2[0-8]Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 13-2-2016 12:00U17 - U17 afd. 3132GENEMUIDER BADMIN J1-TREFZEKER BC J18-0Kalender exporterenD' Overtoom (1)
vr 19-2-2016 19:00U17 - U17 afd. 3142TREFZEKER BC J1-HEETEN BONDS BV J23-5Kalender exporterenDe Trefkoele (2)

Meer info over BC Trefzeker Jeugd 1?

Ga naar Toernooi.nl