Stand BC Trefzeker 3 (2015-2016)

Hoe staan onze teams er voor?

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 3.

Districtscompetitie - BC Trefzeker 3

logo regio oost

Spelers: Remco Eggink, Frank Heinen,  Perry Nowack, Nienke Vos, Anja van der Ploeg

Het team speelt in 2015-2016 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 3e klasse afd. 3

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ZWOLLENAAR BC DE 28114122081-31172-764804-3987
2IJSSELSTAD BC 67514103175-37163-944905-4346
3FAIRPLAY DAC BV 1671483367-45149-1034669-4189
4BACO BC 1511460851-61118-1394486-4658
5ZWOLSCHE B.C. 3501461750-62121-1404709-4751
6TREFZEKER BC 3471442847-65115-1454577-4813
7KWIEK BC 24514401045-67107-1494474-4854
8HOOGERHEYNE BC 23214011332-8076-1753828-4854

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 18-9-2015 20:003e klasse - 3e klasse afd. 311TREFZEKER BC 3-IJSSELSTAD BC 62-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 24-9-2015 20:003e klasse - 3e klasse afd. 321HOOGERHEYNE BC 2-TREFZEKER BC 33-5Kalender exporterenSporthal Hoogerheyne (1)
wo 14-10-2015 20:003e klasse - 3e klasse afd. 341BACO BC 1-TREFZEKER BC 35-3Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 6-11-2015 20:003e klasse - 3e klasse afd. 351TREFZEKER BC 3-FAIRPLAY DAC BV 14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 13-11-2015 20:003e klasse - 3e klasse afd. 361TREFZEKER BC 3-ZWOLSCHE B.C. 31-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 26-11-2015 20:303e klasse - 3e klasse afd. 371KWIEK BC 2-TREFZEKER BC 36-2Kalender exporterenTijenraan (1)
za 5-12-2015 10:003e klasse - 3e klasse afd. 382IJSSELSTAD BC 6-TREFZEKER BC 36-2Kalender exporterenDe Kroon (1)
vr 11-12-2015 20:003e klasse - 3e klasse afd. 392TREFZEKER BC 3-HOOGERHEYNE BC 26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 7-1-2016 19:303e klasse - 3e klasse afd. 3102ZWOLLENAAR BC DE 2-TREFZEKER BC 37-1Kalender exporterenWRZV-hallen (1)
vr 15-1-2016 20:003e klasse - 3e klasse afd. 3112TREFZEKER BC 3-BACO BC 16-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 22-1-2016 19:303e klasse - 3e klasse afd. 3122ZWOLSCHE B.C. 3-TREFZEKER BC 34-4Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 12-2-2016 20:003e klasse - 3e klasse afd. 3132TREFZEKER BC 3-KWIEK BC 26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
ma 15-2-2016 20:003e klasse - 3e klasse afd. 3142FAIRPLAY DAC BV 1-TREFZEKER BC 35-3Kalender exporterende Citadel (1)
vr 26-2-2016 20:003e klasse - 3e klasse afd. 331TREFZEKER BC 3-ZWOLLENAAR BC DE 22-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 3?

Ga naar Toernooi.nl