Stand BC Trefzeker 1 (2015-2016)

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 1.

Districtscompetitie - BC Trefzeker 1

 Spelers: 
Jan Schoemaker, 
Jeroen Westera, 
Henry van Lohuizen, 
Jeanine de Jong, 
Annet van Schuppen, 
Bea Westera
  2015 2016 bct1 teamfoto

Het team speelt in 2015-2016 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 2e klasse afd. 3

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1TREFZEKER BC 17414101374-38160-984962-4433
2NOP 17014111270-42154-1114942-4643
3IJSSELSTAD BC 3701483370-42159-1044987-4514
4SVS BADMINTON 1631463563-49132-1254737-4666
5HARDENBERG BV 1541450954-58127-1304656-4585
6IJSSELSTAD BC 4511471651-61124-1374658-4787
7ALLOTRIA BC 24114221041-71104-1534401-4786
8HEETEN BONDS BV 12514111225-8775-1774016-4945

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
do 17-9-2015 19:302e klasse - 2e klasse afd. 311NOP 1-TREFZEKER BC 18-0Kalender exporterenBosbadhal (1)
za 26-9-2015 10:002e klasse - 2e klasse afd. 321IJSSELSTAD BC 3-TREFZEKER BC 15-3Kalender exporterenDe Kroon (1)
vr 2-10-2015 20:002e klasse - 2e klasse afd. 331TREFZEKER BC 1-IJSSELSTAD BC 47-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 13-10-2015 19:302e klasse - 2e klasse afd. 341HARDENBERG BV 1-TREFZEKER BC 12-6Kalender exporterenDe Beek (1)
vr 6-11-2015 20:002e klasse - 2e klasse afd. 351TREFZEKER BC 1-SVS BADMINTON 17-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 13-11-2015 20:002e klasse - 2e klasse afd. 361TREFZEKER BC 1-ALLOTRIA BC 26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
zo 29-11-2015 10:302e klasse - 2e klasse afd. 371HEETEN BONDS BV 1-TREFZEKER BC 11-7Kalender exporterenSporthal Heeten (1)
vr 4-12-2015 20:002e klasse - 2e klasse afd. 382TREFZEKER BC 1-NOP 16-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 11-12-2015 20:002e klasse - 2e klasse afd. 392TREFZEKER BC 1-IJSSELSTAD BC 36-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 7-1-2016 20:002e klasse - 2e klasse afd. 3102IJSSELSTAD BC 4-TREFZEKER BC 11-7Kalender exporterenDe Kroon (2)
vr 15-1-2016 20:002e klasse - 2e klasse afd. 3112TREFZEKER BC 1-HARDENBERG BV 12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 23-1-2016 14:002e klasse - 2e klasse afd. 3122ALLOTRIA BC 2-TREFZEKER BC 12-6Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
vr 12-2-2016 20:002e klasse - 2e klasse afd. 3132TREFZEKER BC 1-HEETEN BONDS BV 17-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 19-2-2016 20:302e klasse - 2e klasse afd. 3142SVS BADMINTON 1-TREFZEKER BC 14-4Kalender exporteren‘t Haarhuus (1)

Meer info over BC Trefzeker 1? 

Ga naar Toernooi.nl