Stand BC Trefzeker Recreanten 2

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Recreanten 2.

Districtscompetitie - BC Trefzeker Recreanten 2

 Spelers: 
Sylvia Hullen
Lioe Kwee
Wilco Veneklaas
Erik de Lange
   

Het team speelt in 2018-2019 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: Y-klasse afd. 2

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1TWENTERAND R138752038-1880-482386-2073
2BACO BC R134733134-2274-522264-2112
3TREFZEKER BC R227723227-2966-642285-2310
4ALLOTRIA BC R127722327-2964-642308-2164
5FAIRPLAY DAC BV R117511317-2338-521457-1670
6TREFZEKER BC R1950149-3123-651320-1691

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 211TREFZEKER BC R1-TREFZEKER BC R24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 28-9-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 231TREFZEKER BC R2-TWENTERAND R12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 24-10-2018 19:30Y-klasse - Y-klasse afd. 221ALLOTRIA BC R1-TREFZEKER BC R25-3Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
vr 9-11-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 261TREFZEKER BC R2-BACO BC R14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 16-11-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 271FAIRPLAY DAC BV R1-TREFZEKER BC R23-5Kalender exporterende Citadel (1)
vr 7-12-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 292TREFZEKER BC R2-ALLOTRIA BC R15-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 11-12-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2102TWENTERAND R1-TREFZEKER BC R24-4Kalender exporterenDe Beukenhage (1)
wo 19-12-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 282TREFZEKER BC R2-TREFZEKER BC R1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 16-1-2019 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2122BACO BC R1-TREFZEKER BC R2Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 25-1-2019 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 2132TREFZEKER BC R2-FAIRPLAY DAC BV R1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker Recreanten 2?

Ga naar Badminton Nederland