Stand BC Trefzeker Recreanten 1

2017 2018 team recreantenHoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Recreanten 1.

Districtscompetitie - BC Trefzeker Recreanten 1

Spelers: 
Cor Akkerman,
Kees van Lambalgen,
Joop de Maar (ontbreekt op de foto)
Epke Porte,
Jacqueline Buzepol,
Janny Mulder
   

 

Het team speelt in 2017-2018 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: Y-klasse afd. 4

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ALLOTRIA BC R1601091060-20124-493342-2680
2BACO BC R1491060449-31105-703234-2969
3FAIRPLAY DAC BV R1431060443-3793-833184-3046
4TWENTERAND R1411042441-3988-843020-2839
5TREFZEKER BC R1311021731-4970-1072928-3322
6HOLTEN BC R1161010916-6444-1312556-3408

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 15-9-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 411TREFZEKER BC R1-HOLTEN BC R18-0Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 29-9-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 431TREFZEKER BC R1-BACO BC R11-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 10-11-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 461TREFZEKER BC R1-FAIRPLAY DAC BV R12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
ma 27-11-2017 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 482HOLTEN BC R1-TREFZEKER BC R11-7Kalender exporteren’t Mossink (1)
di 12-12-2017 19:30Y-klasse - Y-klasse afd. 471TWENTERAND R1-TREFZEKER BC R14-4Kalender exporterenDe Beukenhage (1)
wo 10-1-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4102BACO BC R1-TREFZEKER BC R18-0Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 19-1-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4112TREFZEKER BC R1-ALLOTRIA BC R11-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 26-1-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4122FAIRPLAY DAC BV R1-TREFZEKER BC R15-3Kalender exporterende Citadel (2)
vr 9-2-2018 20:00Y-klasse - Y-klasse afd. 4132TREFZEKER BC R1-TWENTERAND R13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 14-2-2018 19:30Y-klasse - Y-klasse afd. 441ALLOTRIA BC R1-TREFZEKER BC R16-2Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)

Meer info over BC Trefzeker Recreanten 1?

Ga naar Toernooi.nl