Stand BC Trefzeker Jeugd 1

Hoe staan onze teams er voor?

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker Jeugd 1.

Districtscompetitie - BC Trefzeker Jeugd 1

Spelers: 
Melvin Drost,
Teun Volkerink,
Lucas Velsink,
Jorieke Heibels
   

Het team speelt in 2017-2018 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: U19 afd. 3

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1ALLOTRIA BC J17110100071-9146-273514-2148
2ZWOLSCHE B.C. J1591080259-21123-443074-2295
3EN BLOK BV J1421060442-3889-872993-2988
4ZWOLSCHE B.C. J3261030726-5460-1152712-3248
5ALLOTRIA BC J2221021722-5853-1242567-3244
6TREFZEKER BC J1201001920-6052-1262384-3321
7ZWOLSCHE B.C. J2000000-00-00-0

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 15-9-2017 19:00U19 - U19 afd. 311TREFZEKER BC J1-ZWOLSCHE B.C. J24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
vr 29-9-2017 19:00U19 - U19 afd. 331TREFZEKER BC J1-ALLOTRIA BC J13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 7-10-2017 14:00U19 - U19 afd. 341ALLOTRIA BC J2-TREFZEKER BC J14-4Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
vr 3-11-2017 19:00U19 - U19 afd. 351TREFZEKER BC J1-EN BLOK BV J12-6Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
vr 24-11-2017 19:00U19 - U19 afd. 371TREFZEKER BC J1-ZWOLSCHE B.C. J10-8Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 2-12-2017 10:00U19 - U19 afd. 382ZWOLSCHE B.C. J2-TREFZEKER BC J1Kalender exporterenZBC - hal (2)
vr 8-12-2017 19:00U19 - U19 afd. 392TREFZEKER BC J1-ZWOLSCHE B.C. J33-5Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
vr 15-12-2017 19:00U19 - U19 afd. 321ZWOLSCHE B.C. J3-TREFZEKER BC J15-3Kalender exporterenZBC - hal (2)
vr 19-1-2018 19:00U19 - U19 afd. 3112TREFZEKER BC J1-ALLOTRIA BC J21-7Kalender exporterenDe Trefkoele (2)
za 10-2-2018 10:00U19 - U19 afd. 3132ZWOLSCHE B.C. J1-TREFZEKER BC J15-3Kalender exporterenZBC - hal (2)
za 17-2-2018 14:00U19 - U19 afd. 3102ALLOTRIA BC J1-TREFZEKER BC J18-0Kalender exporterenDe Prinsenhof (1)
vr 23-2-2018 19:30U19 - U19 afd. 3142EN BLOK BV J1-TREFZEKER BC J17-1Kalender exporterenCarrousel (2)

Meer info over BC Trefzeker Jeugd 1?

Ga naar Toernooi.nl