Stand BC Trefzeker 3

Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 3.

Bondscompetitie - BC Trefzeker 3

Spelers: 
Camiel Sijpkes,
Perry Nowack,
Anja van der Ploeg.
Wisselende speler
   

 

Het team speelt in 2017-2018 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 9e divisie afd. 6

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1TREFZEKER BC 352871052-12109-372831-2221
2BLAUWVINGER BC 541951341-3193-723088-2803
3BACO BC 140943240-3291-732984-2859
4EN BLOK BV 240943240-3286-712844-2674
5IJSSELSTAD BC 634841334-3076-692622-2469
6HOOGERHEYNE BC 234922534-3881-892824-3119
7ZWOLSCHE BC 722913522-5053-1092621-3024
8KWIEK BC 217902717-5545-1142463-3108

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 611TREFZEKER BC 3-ZWOLSCHE BC 74-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 20-9-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 621IJSSELSTAD BC 6-TREFZEKER BC 32-6Kalender exporterenDe Kroon (2)
wo 26-9-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 631TREFZEKER BC 3-BLAUWVINGER BC 56-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 4-10-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 641HOOGERHEYNE BC 2-TREFZEKER BC 30-8Kalender exporterenSporthal Hoogerheyne (1)
vr 2-11-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 651TREFZEKER BC 3-KWIEK BC 26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 9-11-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 661TREFZEKER BC 3-EN BLOK BV 27-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 14-11-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 671BACO BC 1-TREFZEKER BC 30-8Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 30-11-2018 19:309e divisie - 9e divisie afd. 682ZWOLSCHE BC 7-TREFZEKER BC 31-7Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 14-12-2018 19:309e divisie - 9e divisie afd. 6102BLAUWVINGER BC 5-TREFZEKER BC 3Kalender exporterenSporthal Calo Windesheim (1)
wo 9-1-2019 20:009e divisie - 9e divisie afd. 692TREFZEKER BC 3-IJSSELSTAD BC 6Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 11-1-2019 20:009e divisie - 9e divisie afd. 6112TREFZEKER BC 3-HOOGERHEYNE BC 2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 18-1-2019 19:309e divisie - 9e divisie afd. 6122EN BLOK BV 2-TREFZEKER BC 3Kalender exporterenCarrousel (1)
vr 25-1-2019 20:009e divisie - 9e divisie afd. 6132TREFZEKER BC 3-BACO BC 1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 7-2-2019 20:309e divisie - 9e divisie afd. 6142KWIEK BC 2-TREFZEKER BC 3Kalender exporterenSportcentr,Tijenraan (1)

Meer info over BC Trefzeker 3?

Ga naar Badminton Nederland