Stand BC Trefzeker 2

2017 2018 team 2Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 2.

Bondscompetitie - BC Trefzeker 2

Spelers: 
Jan Schoemaker, 
Jeroen Westera, 
Remco Eggink, 
Ellen Bonen,
Annet van Schuppen (ontbreekt op de foto),
Bea Westera.

   

 

Het team speelt in 2018-2019 in de bondscompetitie van Badminton Nederland.
De klasse waarin zij uitkomen: 7e divisie afd. 13

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1TREFZEKER BC 218430118-1439-371392-1383
2ZWOLSCHE BC 418421118-1443-331416-1350
3BLAUWVINGER BC 217421117-1542-371497-1410
4BANNINK-MACH BC 111310211-1325-331019-1086
5DRACHTEN BC 610310210-1423-28870-908
6VRIJ UIT BC 1821018-820-18691-689
7ALLOTRIA BC 2620026-1015-21611-670

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1311TREFZEKER BC 2-DRACHTEN BC 65-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 21-9-2018 19:307e divisie - 7e divisie afd. 1321ZWOLSCHE BC 4-TREFZEKER BC 23-5Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 28-9-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1331TREFZEKER BC 2-ALLOTRIA BC 25-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 5-10-2018 19:307e divisie - 7e divisie afd. 1341BLAUWVINGER BC 2-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenSporthal Calo Windesheim (1)
za 20-10-2018 10:007e divisie - 7e divisie afd. 13122BANNINK-MACH BC 1-TREFZEKER BC 2Kalender exporterende Swanenburg (1)
vr 9-11-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1361TREFZEKER BC 2-BANNINK-MACH BC 1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 17-11-2018 09:307e divisie - 7e divisie afd. 1371VRIJ UIT BC 1-TREFZEKER BC 2Kalender exporterenSportstad Heerenveen (2)
za 1-12-2018 12:307e divisie - 7e divisie afd. 1382DRACHTEN BC 6-TREFZEKER BC 2Kalender exporterenDe Drait (1)
vr 7-12-2018 20:007e divisie - 7e divisie afd. 1392TREFZEKER BC 2-ZWOLSCHE BC 4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 15-12-2018 14:007e divisie - 7e divisie afd. 13102ALLOTRIA BC 2-TREFZEKER BC 2Kalender exporterenDe Prinsenhof (2)
vr 11-1-2019 20:007e divisie - 7e divisie afd. 13112TREFZEKER BC 2-BLAUWVINGER BC 2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 25-1-2019 20:007e divisie - 7e divisie afd. 13132TREFZEKER BC 2-VRIJ UIT BC 1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 2?

Ga naar Badminton Nederland