Stand BC Trefzeker 2

2017 2018 team 2Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 2.

Districtscompetitie - BC Trefzeker 2

Spelers: 
Jan Schoemaker, 
Jeroen Westera, 
Remco Eggink, 
Annet van Schuppen,  (ontbreekt op de foto)
Bea Westera,
Patricia Gerrits (ontbreekt op de foto)
Ellen Bonen

   

 

Het team speelt in 2017-2018 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 2e klasse afd. 1

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1REFLEX BC 1711493271-41160-1024996-4483
2NOP 1701484270-42151-1044778-4301
3REFLEX BC 2621466262-50135-1194602-4553
4FAIRPLAY DAC BV 1571445557-55131-1284765-4675
5TREFZEKER BC 2561454556-56138-1314856-4862
6ZWOLSCHE B.C. 3501442850-62127-1384854-4796
7NOP 2441424844-68105-1574404-4921
8FLITS BC 6381424838-7495-1634333-4997

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 15-9-2017 19:302e klasse - 2e klasse afd. 111FLITS BC 6-TREFZEKER BC 24-4Kalender exporterenn Dikken (1)
vr 22-9-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 121TREFZEKER BC 2-NOP 23-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 29-9-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 131FAIRPLAY DAC BV 1-TREFZEKER BC 23-5Kalender exporterende Citadel (1)
wo 18-10-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 141TREFZEKER BC 2-ZWOLSCHE B.C. 31-7Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 31-10-2017 19:302e klasse - 2e klasse afd. 151REFLEX BC 2-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenSporthal Kuperserf (1)
do 9-11-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 161NOP 1-TREFZEKER BC 25-3Kalender exporterenBosbadhal (1)
vr 24-11-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 171TREFZEKER BC 2-REFLEX BC 13-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 1-12-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 182TREFZEKER BC 2-FLITS BC 67-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 7-12-2017 20:002e klasse - 2e klasse afd. 192NOP 2-TREFZEKER BC 23-5Kalender exporterenBosbadhal (1)
vr 12-1-2018 20:002e klasse - 2e klasse afd. 1102TREFZEKER BC 2-FAIRPLAY DAC BV 15-3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 19-1-2018 19:302e klasse - 2e klasse afd. 1112ZWOLSCHE B.C. 3-TREFZEKER BC 23-5Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 26-1-2018 20:002e klasse - 2e klasse afd. 1122TREFZEKER BC 2-NOP 14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
di 6-2-2018 19:302e klasse - 2e klasse afd. 1132REFLEX BC 1-TREFZEKER BC 24-4Kalender exporterenSporthal Kuperserf (1)
wo 14-2-2018 20:002e klasse - 2e klasse afd. 1142TREFZEKER BC 2-REFLEX BC 24-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 2?

Ga naar Toernooi.nl