Stand BC Trefzeker 1

2017 2018 team 1Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 1.

Bondscompetitie - BC Trefzeker 1

Spelers: 
Harwin Mulder
Henry van Lohuizen
Arjen Corporaal
Chi van Gelder
Jeanine de Jong
Gerda Smit

   

 

Het team speelt in 2018-2019 in de bondscompetitie van Badminton Nederland.
De klasse waarin zij uitkomen: 5e divisie afd. 2

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1AMPTMEIJER BADMINTON 80 216330016-833-211015-918
2GO! BC 516420216-1638-381374-1350
3FLITS BC 315320115-935-221064-952
4TREFZEKER BC 115411215-1738-401373-1433
5ALLOTRIA BC 114412114-1831-411274-1324
6ZWOLSCHE BC 211310211-1327-29997-1001
7BLAUWVINGER BC 1930129-1521-32884-1003

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:005e divisie - 5e divisie afd. 211TREFZEKER BC 1-GO! BC 53-5Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 28-9-2018 20:005e divisie - 5e divisie afd. 231TREFZEKER BC 1-ALLOTRIA BC 14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 6-10-2018 13:005e divisie - 5e divisie afd. 241AMPTMEIJER BADMINTON 80 2-TREFZEKER BC 15-3Kalender exporterenDe Kamphal (1)
vr 12-10-2018 19:305e divisie - 5e divisie afd. 221ZWOLSCHE BC 2-TREFZEKER BC 13-5Kalender exporterenZBC - hal (2)
vr 2-11-2018 20:005e divisie - 5e divisie afd. 251TREFZEKER BC 1-FLITS BC 3Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 9-11-2018 20:005e divisie - 5e divisie afd. 261TREFZEKER BC 1-BLAUWVINGER BC 1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
zo 2-12-2018 13:305e divisie - 5e divisie afd. 282GO! BC 5-TREFZEKER BC 1Kalender exporterenHoogkerk (1)
vr 7-12-2018 20:005e divisie - 5e divisie afd. 292TREFZEKER BC 1-ZWOLSCHE BC 2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 15-12-2018 14:005e divisie - 5e divisie afd. 2102ALLOTRIA BC 1-TREFZEKER BC 1Kalender exporterenDe Prinsenhof (2)
vr 11-1-2019 20:005e divisie - 5e divisie afd. 2112TREFZEKER BC 1-AMPTMEIJER BADMINTON 80 2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 18-1-2019 19:305e divisie - 5e divisie afd. 2122BLAUWVINGER BC 1-TREFZEKER BC 1Kalender exporterenSporthal Calo Windesheim (1)
vr 8-2-2019 19:305e divisie - 5e divisie afd. 2142FLITS BC 3-TREFZEKER BC 1Kalender exporterenn Dikken (1)

Meer info over BC Trefzeker 1? 

Ga naar Badminton Nederland