Stand BC Trefzeker 1

2017 2018 team 1Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 1.

Bondscompetitie - BC Trefzeker 1

Spelers: 
Harwin Mulder
Henry van Lohuizen
Arjen Corporaal
Chi van Gelder
Jeanine de Jong
Gerda Smit (als invaller)

   

 

Het team speelt in 2019-2020 in de bondscompetitie van Badminton Nederland.
De klasse waarin zij uitkomen: 6e divisie afd. 3 NOZ

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1DIOK DBV 47411110074-14156-433993-2936
2FLITS BC 5581080258-22124-613532-3011
3TREFZEKER BC 1541162354-34122-733632-3261
4ICARUS BV 4481152448-40108-933569-3537
5ZWOLSCHE BC 4271114627-6165-1303146-3728
6FAIRPLAY DAC BV 1231012723-5757-1263040-3498
7SMASH HOOGEVEEN BV 42012021020-7656-1623398-4339

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
za 28-9-2019 12:30 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ31SMASH HOOGEVEEN BV 4-TREFZEKER BC 12-6 Kalender exporterenSporthal Valkenlaan (1)
wo 9-10-2019 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ21TREFZEKER BC 1-DIOK DBV 43-5 Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
za 19-10-2019 18:30 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ92DIOK DBV 4-TREFZEKER BC 16-2 Kalender exporterenSportcentrum Universiteit Twente (2)
do 24-10-2019 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ11FAIRPLAY DAC BV 1-TREFZEKER BC 11-7 Kalender exporterende Citadel (1)
za 2-11-2019 09:30 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ51ICARUS BV 4-TREFZEKER BC 14-4 Kalender exporterenThijcollege (1)
vr 8-11-2019 19:30 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ61ZWOLSCHE BC 4-TREFZEKER BC 12-6 Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 15-11-2019 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ71TREFZEKER BC 1-FLITS BC 56-2 Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 29-11-2019 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ82TREFZEKER BC 1-FAIRPLAY DAC BV 16-2 Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 13-12-2019 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ102TREFZEKER BC 1-SMASH HOOGEVEEN BV 47-1 Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 17-1-2020 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ122TREFZEKER BC 1-ZWOLSCHE BC 44-4 Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 24-1-2020 19:30 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ132FLITS BC 5-TREFZEKER BC 15-3 Kalender exporterenn Dikken (1)
vr 7-2-2020 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 3 NOZ142TREFZEKER BC 1-ICARUS BV 4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)

Meer info over BC Trefzeker 1? 

Ga naar Badminton Nederland